, ,

Kellef per tapetat


  • Mbroni tapetat tuaj nga demtimi ose pluhuri.
  • Pas larjes dhe tharjes mund ti vendosni tapetat brenda mbrojteses.
  • Siguron mbrojtje afategjate.

690L

KELLEF PER TAPETAT

Kellef per mbrojtjen e tapetave tuaj te cilet nuk i perdorni ose i keni lare.

Kellefja mbron tapetat tuaj nga demtimi ose pluhuri.

Pas larjes dhe tharjes mund ti vendosni tapetat brenda mbrojteses.

Siguron mbrojtje afategjate.

Permasa: 6 m², 38 x 210 cm dhe 4 m², 38 x 170 cm

SKU: N/A Kategori: , ,
PeshaN/A
PërmasaN/A
Kapaciteti

4 m2, 6 m²

Permasat

38 x 210 cm, 38 x 170 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat