,

Korrigjues i qendrimit drejte Nuoyi


1,500L

KORRIGJUES I QENDRIMIT DREJTE NUOYI

Ky korrigjues i qendrimit eshte i bute me lekuren dhe mund te vishet per nje kohe te gjate pa krijuar bezdi.

Zvogelon dhimbjen dhe parehatine: qendrimi i duhur parandalon dhimbjen e qafes, shpatullave, shpines dhe dhimbjeve te kokes, permireson qarkullimin e gjakut dhe ju ndihmon te merrni fryme me mire.

Pershtatet per te gjitha llojet e trupit, nga te rriturit tek femijet: dizajn unisex dhe mund te pershtatet me cdo trup.

Me ane te rripave mund te rregullohet ne menyre qe ta shtrengoni ate sipas preferences tuaj.


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: g23003 Kategori: ,
LLoji

Korigjues shpine edhe qafe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat