,

Kreher elektrik me avull DSP E-10001 SC


  • Buton komandimi per rritjen dhe uljen e temperatures dhe buton per ndezje e fikje
  • Dhembezat e kreherit prej qeramike depertojne shume lehte ne fijet e flokeve
  • Drejton te gjitha llojet e flokut (kacurrela, me onde, te gjate apo te shkurter) ne vetem pak minuta
  • Shume praktike per tu perdorur
  • Stilimi i flokeve me avull

2,390L

KREHER ELEKTRIK

Ky produkt eshte i domosdoshem per stilimin e flokeve dhe krehjen e tyre. Me nje cilesi teper te larte edhe me kualitet ju beni nje zgjidhje perfekte per te shpetuar nga makthi i shpenzimeve te shtrenjta cdo dite ne sallone bukurie. Mund te stiloni floket tuaj ne menyre profesionale pa bere shpenzime te tjera fal ketij kreheri.

PER MODELIMIN E FLOKEVE TUAJ

Kreher elektrik ka koka te posaçme te veshura me qeramike ku nxehen vetem ne temperaturen e duhur per ti dhene flokeve formen qe ju deshironi.
Rezultati eshte floke i drejte, i shendetshem, me shkelqim. Floke te drejta sipas stilit qe deshironi dhe te ngarkuar me vellim.

SPECIFIKAT

  • Realizon stilimin e flokeve nepermjet avullit
  • Mund ta kontrolloni deri ne temperaturen 230C
  • Tregues dixhital te temperatures
  • Mund ta merni kudo me vete
  • Eshte shume praktik dhe lehtesisht i pastrueshem

Porosit online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: DSP E-10001 SC Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Kreher elektrik

color

Purple, Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat