Krevat Portativ dhe Cante 2 ne 1 – Per Femije


3,800L

KREVAT PORTATIV DHE CANTE 2 NE 1 – PER FEMIJE

Çanta e përsosur e udhëtimit për ju dhe fëmijën tuaj, e cila hapet dhe paloset lehtesisht.

Siguron komoditet dhe funksion në të njëjtën kohë, ne cdo rast kur duhet te udhetoni.

Kjo çantë është krijuar për të sapolindurit.

Mund të përdoret si një shtrat per vogelushet gjate udhetimeve me makine.

Në çdo kohë, kudo, foshnjat mund të kenë hapësirën e tyre private që prindërit të lirojnë duart.

Siç e dimë të gjithë, udhëtimi me fëmijë nuk është kurrë i lehtë. Ky shtrat është një revolucion që kombinon tre produkte për fëmijë në një.

Ju mund të mbani gjithçka që fëmija ka nevojë në kete cante.

Gjithashtu mund ta perdorni si shtrese per ndërrimin e pelenave të foshnjave.

Ky produkt është i lehtë, i përshtatshëm dhe praktik për t’u përdorur.

Çanta e foshnjës portabel e palosshme 2  në 1 është e përshtatshme dhe rekomandohet shumë për përdorim për foshnjat nga 0-12 muajshe.

Karakteristika

Materiali: pelhure e papërshkueshme nga uji

Permasa: 74 x 35 x 18cm

36 x 15 x 37 e palosur

Mosha e perdorimit: 0-3 vjeç

Bërë nga materiale me cilësi të lartë


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Krevat Portativ dhe Cante 2 ne 1 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat