,

Kub zbavites – Rubik’s cube

Te ndryshme

Rubik’s cube

3X3X3

Nxit aftesite mendore

Anti stres

I pershtatshem per te gjithe

490L

KUB ZBAVITES-RUBIK’S CUBE

Rubik’s cube i quajtur ndryshe edhe si misteri zbavites me i famshem dhe me i shitur ne bote.

Kub 3X3X3 , zbavites per te gjithe te apasionuarit pas tij , i pershtatshem per tu perdorur nga te gjitha grupmoshat pavarsisht nese jeni fillestar ose jo.

Ky kub zhvillon inteligjencen , stervit trurin dhe mendjen , nxit aftesite per zgjidhjen e problemave dhe shkathtesimin.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec , loja me kubin nxit te ata shkathtesimin e aftesive mendore.

Perdoret ne cdo vend dhe ne cdo kohe per te larguar stresin dhe ngarkesen e dites.

Ideale si nje ide dhurate per femijen tuaj te vecante , per pjestaret e familjes , miqte etj.

Mund te krijoni miliarda kombinime per te arritur nje zgjidhje te vetme.Rubik's cube

Cdo levizje perfshin nje sekunce rrotullimesh te kubit per te levizur nje katror te vecant.

I krijuar nga materiali ABS  i qendrueshem dhe i shpejte ne perdorim.

Teper i lehte dhe aspak impenjativ mund ta merrni kudo me vete si nje anti stres , ne xhep ose cante pasi nuk ze shume vend.

Vjen me ngjyra te ndryshme jo te zbehta ,  me ngjitese te forte dhe te sigurte.

Loje sfiduese me ane te seciles mund te provoni veten dhe durimin tuaj.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

SKU: Kub-zbavites-Rubik's-cube Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat