, ,

Play House – Loder per femije


1,790L

PLAY HOUSE – LODER PER FEMIJE

Nje loder shume interesante ne forme kamioni te vogel me drita dhe muzike per vogelushet tuaj.

Loje terheqese me kokoshka dhe monedha te vogla, ju mundeson femijeve të shijojnë orë argëtimi.

Ndizni çelësin, kokoshkat do të rrotullohen me dritë të butë dhe muzikë të ëmbël, e cila  tërheq vëmendjen e foshnjës.

Pervec  katër rrotave rezistente ndaj konsumit, në fund ka një rrotë të lëmuar universale, e cila e bën karrocën më fleksibile.

Nje loder interaktive e cila  zhvillon aftësinë praktike dhe imagjinatën e fëmijëve gjatë montimit të lojërave të akullores.loder per femije bli online ibuy al

Bërë nga plastike ABS miqësore ndaj ambientit  me cilësi të lartë, jo-toksike dhe të qëndrueshme.

Dhurata më e mirë për fëmijët, ata do të duan të luajnë me këtë lodër të mrekullueshme per nje kohe te gjate.

 

 

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat