, ,

Moon Lamp Cartoon – Llampe nate per femije

Te ndryshme

1,800L

MOON LAMP CARTOON –  LLAMPE NATE PER FEMIJE 

Llambë  elektrike me hënë dhe figura te animuara për fëmijë.

Llamba me formën e hënës vizatimore për fëmijë drite per natën. Ndriconi ambientin e vogelusheve tuaj me kete llampe.

Shtesë e përkryer për çdo dhomë ëndërrimtari. Imazhet dixhitale të shfaqura kanë ngjyrën më të saktë të mundshme.

Specifika:

Ngjyra: Shumëngjyrësh

Lloji: Llambë tavoline

Burimi i energjisë: Elektrike

Permasa: 16,5 cm x 28 cm

 

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat