, ,

Kufje Baseus me Bluetooth | Encok D02 | Tingull HiFi

Baseus

3,600L

Kufje Baseus me Bluetooth | Encok D02

Kufje Baseus me Bluetooth | Encok D02 | Tingull HiFi

Cilesimet Kryesore |
Marka | Baseus
Modeli | Encok D02
Bluetooth | V5.0
Distanca e transmetimit | Deri ne 10 metra
Mikrofon | Po, HD
Materiali | PC, Silikon, PU
Frekuenca | 20-20000Hz
Bateria | 450mAh
Dy opsione lidhje me Bluetooth dhe fishe Aux
Fale kapacitetit te baterise ofron nje kohe te gjate sherbimi
Kufje me Bluetooth me teknologji te avancuar e anullimit te zhurmave.
Dizajn i palosshem.
SKU: Kufje-Baseus-me-Bluetooth-Encok-D02  Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat