,

Kufje Bluetooth Remax RB-T9 – HD Voice Blerje Online


  • Dizanj i vecante dhe me material cilesor dhe te rehatshem per veshet
  • Distanca e lidhjes per bisede deri ne 10 metra
  • Bateri e fuqishme 100 mAh
  • Kohezgjatja e baterise 180 ore
  • Koha e karikimit: 2 ore
  • Suporton te gjitha paisjet qe jane te pajisura me Bluetooth: IOS dhe Android
  • Mikrofoni HD i integruar ne brendesi te saj, mundeson thirrje telefonike te qarta dhe pa duar
  • Karikohen permes portes USB
  • Mund te lidhni 2 celulare/paisje ne te njejten kohe

1,690L

Kufje Bluetooth Remax RB-T9 – HD Voice Blerje Online

Kufje Bluetooth Remax RB-T9 – HD Voice Blerje Online

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufjet te pershtatura me teknologjine e Bluetooth-it

Te rehatshme dhe nuk krijojne bezdi, edhe nese i mbani gjate ne veshe

Dizanj modern dhe me nje bateri qe do iu ofroje argetim dhe kenaqesi maksimale

Flisni ne telefon edhe gjate drejtimit te automjetit, pa u shqetesuar te mbani ne dore smartphonin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kufje Bluetooth-Remax-RBT9 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat