,

Kufje me Bluetooth per makine – Konfulon BT 01 Bli Online


  • Dizanj i vecante dhe me material silikon te bute dhe te rehatshem per veshet
  • Distanca e lidhjes per bisede deri ne 5 metra
  • Cilesi e mire e zerit dhe mikrofonit
  • Thjesht vendosini ne vesh dhe flisni ne telefon ne cdo kohe, edhe kur drejtoni automjetin
  • Bluetooth 4.1
  • Pershtatur per smartphone-t/tablet
  • Lidhen lehte
  • Bateri qe zgjat deri ne 55 ore

1,490L

Kufje Bluetooth – Konfulon BT 01 Bli Online

Kufje Bluetooth – Konfulon BT 01 Bli Online

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufjet te pershtatura me teknologjine e Bluetooth-it

Te rehatshme dhe nuk krijojne bezdi, edhe nese i mbani gjate ne veshe

Dizanj modern dhe me nje bateri qe do iu ofroje argetim dhe kenaqesi maksimale

Flisni ne telefon edhe gjate drejtimit te automjetit, pa u shqetesuar te mbani ne dore smartphonin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kufje Buletooth-Konfulon-BT 01 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat