,

Kufje lojerash X16 Gaming headphones


1,000L

KUFJE LOJERASH X16

Kufje gaming rezistente ne modelin X16 , te pershtatshme per lojera dhe celular, e pershtatshme per lojerat e serise 4. Lidhje me pajisjen me fishe jack 3.5 mm.

Kufje lojerash sportive ne ngjyre te verdhe me njesi deri ne 40 mm per efekt te thelle bas.

Mikrofoni omni-drejtues per efekt me te shkelqyer zanor.

Specifikat :

-Impedanca 32 Ohm

-Kufje per lojera

-Me mikrofon

-Porte 3.5 mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232312 Kategori: ,
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat