,

Kufje me Bluetooth ideale per lojera A770BL

Awei

2,800L

KUFJE ME BLUETOOTH A770BL

Kufje me bluetooth A770BL ideale per lojera argetimi dhe komunikimi me miqte tuaj. Mbajtesja paloset larte e poshte, duke e bere me te lehte ruajtjen dhe mbajten e kufjeve.

Kufjet  me bluetooth per lojra per nje funksionim te thjeshte, te pershtatshme per pajisje te ndryshme .

Kufje per lojra A770BL  mundesojne distancen e transmetimit prej 10 metrash, transmetim i qendrueshem.

Specifika :

  •  Numri i modelit: A770BL
  • Versioni Bluetooth: 5.0
  • Kapaciteti i baterise: 250 mAh
  • Koha e gatishmerise: deri ne 25 ore
  • Koha e bisedes: deri ne 10 ore
  • Koha e lojes: deri ne 13ore
  • Distanca e transmetimit: deri 10 m
  • Pergjigja e frekuences: 20-20 kHz

Nje game e gjere produktesh ne ibuy.al

SKU: h-2344451 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

brands

Awei

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat