, , ,

Kufje me mikrofon Gaming Headset RX-01 | Bli Online


  • Frekuenca 20 deri ne 2000 Hz.
  • Ndjeshmëria e kufjeve: 100 ± 5dBy.
  • Tipi lidhes i kufjeve : AUX.
  • Pesha: 147g.
  • Permasat e kufjeve : 180 x 150 x 50mm.

1,690L

KUFJE GAMING HEADSET RX-01

Kufjet “Gaming Headset RX-01” jane ideale per perdorim te perditshem edhe sidomos kur jeni ne levizje.

Ato mund t’i perdorni per te kryer telefonata, muzike , kuar luani lojera te ndryshme.

KUFJE ME MIKROFON MULTIFUNKSIONALE

Kufjet mund te lidhen me celularin dhe kompjuteirn tuaj ne menyre perfekte per te prodhur me pas zerin.

Ato prodhojne tinguj shume te paster edhe shume cilesore.

Keto kufje nuk prodhojne zhurme edhe nuk lejojne zhurmat e tjera qe te depertojne ne momenin qe ju jeni degjuar nje tingull te caktuar.

Ju mund te kontrolloni volumin e zerit me ane te butonit qe gjendet ne strukturen e tyre.

Mikrofini eshte shume praktik edhe ju mund ta levizni ne cilindo drejtim.

Mund t’i mbani pa shqetesim ne vesh sepse nuk krijojne demtime as nga prodhimi i zerit edhe as nga menyra se si qendrojne ne vesh.

SPECIFIKATkufje mikrofon gaming headsets bli online dyqan taxi

Frekuenca 20 – 2000 Hz.

Ndjeshmëria e kufjeve: 100 ± 5dBy.

Tipi lidhes : AUX.

Pesha e kufjeve: 147g.

Permasat: 180 x 150 x 50mm.

Material prej plastike cilesore.

Lidhen me celullarin edhe me kompjuterin.

Me dizajn elegant dhe teper komod.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Bli Online ne iBuy.al me cmimin dhe cilesine me te mire.

Pesha0.1 g/kg
LLoji

Kufje

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat