,

Kufje me Bluetooth per Lojra A780 Pro

Awei

2,800L

KUFJE ME BLUETOOTH PER LOJRA A780 PRO

Kufje lojerash me drita dhe lidhje Bluetooth Gaming A780 Pro.

Kufjet me te mira te lojrave me wireless ,dalje cilesore e zerit superior pa vonesa dhe ngecje.

Dy vecorite qe kane me shume rendesi jane jetegjatesia e baterise dhe teknologjia me vale.

Deri ne 13 ore perdorim te vazhdueshem me drita gjate lojerave dhe deri ne 55 ore perdorim pa drita.

Specifikat :

-Modeli: A780 Pro

-Versioni i Bluetooth: V5.3

-Koha: rreth 13 ore me drite, 55 ore pa drite

-Marka: AWEI


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300071 Kategori: ,
LLoji

Kufje, Kufje me Bluetooth

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat