,

Kufje per Samsung Galaxy S6 – Stereo Headset


Estetike per syrin

Cilesore

Super cmim

600 L

Kufje per Samsung Galaxy S6 – Stereo Headset

Kufje per Samsung Galaxy S6

Kufje te dizenjuara per Samsung Galaxy S6

Stabilitet i persosur i sinjalit i cili suporton thirrjet telefonike dhe siguron tinguj te besueshem

Dizanj ergonomik

Degjoni muzike, ose flisni me miqte, familjaret, eproret pa asnje pengese dhe interferim

Jo difektoze

Madhesi kompakte, i merrni kudo me vete

SKU: H-kufje-samsung galaxy s6 Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat