,

Kufje sportive me Bluetooth – Sports Earphones ST-006 Online


  • Lidhen me te gjitha paisjet qe supotojne versionin Bluetooth
  • Distanca e lidhjes deri ne 10 metra 0se 33 hapa
  • Material cilesor dhe super i rehatshem per veshet: Plastike ABS +Silikon
  • Bluetooth V4.1+EDR
  • Bateri e fuqishme 130 mAh
  • Kohezgjatja e baterise 5-6 ore per te degjuar muzike dhe 8-10 ore per biseda telefonike
  • Koha e karikimit 2 ore
  • Me porte karikimi USB

1,800L

Kufje sportive me Bluetooth – Sports Earphones ST-006 Online

Kufje sportive me Bluetooth – Sports Earphones ST-006 Online

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufjet te pershtatura me teknologjine e Bluetooth-it

Te rehatshme dhe nuk krijojne bezdi, edhe nese i mbani gjate ne veshe

Dizanj modern dhe me nje bateri qe do iu ofroje argetim dhe kenaqesi maksimale

Flisni ne telefon edhe gjate drejtimit te automjetit, pa u shqetesuar te mbani ne dore smartphonin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kufje sportive me Bluetooth-ST006 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat