,

Kufje teke Remax per veshin e djathte me bluetooth

Remax

1,700L

Kufje teke Remax per veshin e djathte me bluetooth

Kufje teke Remax per veshin e djathte me bluetooth

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehta.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Suporton njekohesisht 2 pajisje.
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RB-T10
Bluetooth | V4.1+EDR
Distanca e transmetimit | deri ne 10 metra
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 2 ore
Koha e perdorimit | 4 ore
SKU: kufje-teke-me-bluetooth-remax-rb-t10 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat