,

Kufje teke sportive Remax me bluetooth | Sports Headset

Remax

2,000L

Kufje sportive Remax me bluetooth | Sports Headset

Kufje teke sportive Remax me bluetooth | Sports Headset

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehte.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Pershtatet me shumicen e pajiseve qe disponojne modalitetin Bluetooth.
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Bluetooth | V4.1
Distanca e transmetimit | deri ne 10 metra
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 2 ore
Koha e perdorimit | 5 ore
Bateria | 55mAh
SKU: kufje-me-bluetooth-teke-sportive-remax Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat