Leagoo ELITE 5 Black – SmartPhone Best Price Bli Online

Leagoo

LEAGOO ELITE 5

1 VIT GARANCI

 • Brandi: Leagoo
 • Modeli: ELITE 5
 • Ekrani: 5.5 inch HD IPS
 • Tipi i ekranit: OGS, IPS me prekje
 • Rezolucioni i ekranit: 1280 × 720 pixels HD
 • Ngjyra e ekranit: 16000K colors
 • Sistemi operativ: Android 5.0
 • Memoria – RAM: 2GB – ROM: 16GB
 • Lidhja me Wireless: GSM, 3G, 4G, GPS, WiFi, Bluetooth
 • Frekuenca: 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz 3G: WCDMA 900/2100MHz 4G: FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz
 • Integruar me 2 Kamara, para dhe pas
 • Kamera ne pjesen e pasme: Suporton blicin, fokusimin, pamjen panoramike, pamjen nga shume kende, HDR
 • Kamera ne pjesen e perparme: 8.0 MegaPixel
 • Suporton 2 karta SIM
 • E integruar me opsionin Microphone & Speaker
 • Fuqia e baterise: 4000mAh
 • Tipi i baterise: Polymer
 • Kohezgjatja e baterise: 2-3 dite
 • E pajisur me fishen USB te rimbushjes
 • Dimensionet: 154.6 x 77.0 x 9.4mm
 • Pesha: 200g

8,900L

Leagoo ELITE 5 Black – SmartPhone Best Price Bli Online

Leagoo ELITE 5 Black – SmartPhone Best Price Bli Online

 • I lehte per tu mbajtur ne dore dhe shume praktik
 • Futeni ne nje bote te tekonologjise dhe inovacionit plot ngjyra
 • Kamera ofron foto dhe pamje me vizion super te qarte dhe ngjyra sa me afer reales dhe natyrales
 • Rezolucioni i larte i ekranit krijon mundesi te shihni video dhe filma ne LEAGOO ELITE 5
SKU: H-LEAGOO-ELITE5 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Leagoo

LLoji

Celular

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat