Leagoo ELITE 6 Black – SmartPhone Best Price Bli Online

Leagoo

LEAGOO ELITE 6 BLACK

1 VIT GARANCI

Brandi: Leagoo

Modeli: ELITE 6

Sistemi operativ: LEAGOO OS 1.1 (Android 5.1)

Memoria: RAM 1 GB – ROM 8 GB

Madhësia e ekranit: 4.5 inch

Rezolucioni i ekranit: 854 x 480 MegaPixel

Frekuenca:

2G: GSM 850/900/1800 / 1900MHz
3G: WCDMA 900 / 2100MHz (850/1700 / 1900MHz)
4G: 800/900/1800/2100 / 2600MHz (Band 1,3,7,8,20)

Suporton: Bluetooth-in, WiFi-in dhe GPS

Me dy kamera, para dhe pas: Kamera e pasme 5.0 MP – Kamera e përparme 3.0 MP

E integruar me sensorin e dritës dhe sensorin i afërsisë

Bateri e fuqishme – Kapaciteti 2200mAh

E pajisur me fishen USB te rimbushjes

E pajisur me fishen USB te rimbushjes

Dimensionet: 131.1 x 65.8 x 8.9 mm

Pesha: 200g

9,000L

Leagoo ELITE 6 Black – SmartPhone Best Price Bli Online

Leagoo ELITE 6 Black – SmartPhone Best Price Bli Online

I lehte per tu mbajtur ne dore dhe shume praktik

Futeni ne nje bote te tekonologjise dhe inovacionit plot ngjyra

Kamera ofron foto dhe pamje me vizion super te qarte dhe ngjyra sa me afer reales dhe natyrales

Rezolucioni i larte i ekranit krijon mundesi te shihni video dhe filma ne LEAGOO ELITE 5

Specifikat

Brandi: Leagoo

Modeli: ELITE 6

Sistemi operativ: LEAGOO OS 1.1 (Android 5.1)

Memoria: RAM 1 GB – ROM 8 GB

Madhësia e ekranit: 4.5 inch

Rezolucioni i ekranit: 854 x 480 MegaPixel

Frekuenca:

2G: GSM 850/900/1800 / 1900MHz
3G: WCDMA 900 / 2100MHz (850/1700 / 1900MHz)
4G: 800/900/1800/2100 / 2600MHz (Band 1,3,7,8,20)

Suporton: Bluetooth-in, WiFi-in dhe GPS

Me dy kamera, para dhe pas: Kamera e pasme 5.0 MP – Kamera e përparme 3.0 MP

E integruar me sensorin e dritës dhe sensorin i afërsisë

Bateri e fuqishme – Kapaciteti 2200mAh

E pajisur me fishen USB te rimbushjes

E pajisur me fishen USB te rimbushjes

Dimensionet: 131.1 x 65.8 x 8.9 mm

Pesha: 200g

SKU: H-LEAGOO-ELITE6 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Leagoo

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat