Leagoo KIICAA Power 16 GB 2 GB – SmartPhone Online

Leagoo

SPECIFIKAT

Modeli: KIICAA Power
Dimensionet: 73.2 mm x 142.2 mm x 9.5 mm
Pesha: 154gr
Ekrani:5.0inch
CPU: Quad-Core 1.3GHz Cortex-A7
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Leagoo KIICAA me Sistem Operativ: Android 7.0 Nougat
Kamera: 8+5MP
Selfie: 5MP
Dual Sim: 4000mAh

8,900L

Leagoo KIICAA Power 16 GB 2 GB – SmartPhone Online

Leagoo KIICAA Power 16 GB 2 GB – SmartPhone Online

Dizanj inovativ dhe modern

I projektuar per 2 karta SIM

Ekrani 5.0 inch mundeson te futeni ne nje bote me ngjyra, me afer natyrales dhe reales

Shtresa transparente e qendrueshme  mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate

Ndricimi i tij eshte ne doren tuaj, mund ta vendosni automatik dhe ketu ndryshon ne varesi te ambientit ku do te jeni, ose mund ta ndryshoni manualisht e ta vendosni si e deshironi

Leagoo KII CAA Power, mund te qendroje ndezur per nje kohe te gjate per shkak te baterise se fuqishme. Teknologjia e kursimit e cila perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise

Cmim ekonomik per cilesine e produktit

Realizon selfiet qe ju deshironi

SKU: GI-Leagoo-KIICAA Power Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Leagoo

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat