,

LED Flashing Bluetooth Speaker – Boks me Bluetooth TG169


Ngjyrat

E kuqe

E zeze

Blu 

Bojeqielli

Gri e lehte

Dizanj ushtarak

 

1,590L

Boks LED me Bluetooth – TG 169

LED Flashing Bluetooth Speaker – Boks me Bluetooth TG169

 • Brandi: T&G
 • Modeli: TG-169
 • Lidhje me Bluetooth, AUX 3.5 mm, karte micro dhe USB
 • Suporton funksionin Radio
 • Me teknologjine IPX5 kunder ujit
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.1 V
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Diametri i boksit: 52 mm
 • Koha e perdorimit: 5 ore
 • Koha e karikimit: 3-4 ore
 • Standby: rreth 24 ore
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Drite LED shumengjyreshe qe ndricon 360° dhe sipas ritmit muzikor
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Dimensionet: 86.7 x 86.7 x 127.2 mm
 • Me mikrofon HD te integruar dhe anullues zhurmash
 • Fuqia: 5 Watt
 • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Frekuenca e pergjigjes: 120 Hz – 20 kHZ
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
SKU: boks me bluetooth-TG168 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat