LED Ring Light F-539B – Mbajtese celulari


 • Me drita LED te cilat kane ngjyra dhe intensitet ndricimi te ndryshme
 • Me nje levizshmeri prej 360 grade
 • Sherben si drite ndricimi
 • Mund ta merrni me vete kudo qe shkoni me pushime
 • E disponueshme ne ngjyre te zeze

7,900L

MBAJTESE CELULARI

Ne kohet e sotme teknologjia ka avancuar dhe njerezit deshirojne qe te jeni gjithmone te kuruar deri ne detaje sidomos ne rrjetet sociale. Per kete ju vjen ne ndihme kjo mbajtese celulari me drite per te realizuar foto edhe video selfie ne ambjente te ndryshme.

MBAJTESE PER CDO LLOJI TELEFONI ME DRITEN LED

Mbajtese per celularin me drite LED e cila eshte nje zgjidhje e perkryer per realizimin e selfieve edhe per xhirimin e videove ne ambjente te ndryshme ku ju preferoni te filmoni apo ta fiksoni ne nje pozicion qe preferoni.

Pajisja funksionon me energji elektrike por nuk eshte aspak konsumuese e madhe e saj. Mundeson xhirmin me ore te tera ne telefonin tuaj ku pasi te mbaroni do shihni qe nuk do keni konsumuar aspak energji elektrike.

Mbajtesja e celularit eshte e perbere me nje percues drite e cila eshte me ngjyra edhe me nje intensitet drite te ndryshem.  Ju mund te zgjidhni ngjyren dhe intesitetin e drites ne baze te ambjentit ku ndodheni, drites se diellit dhe tematikes qe do te trajtoni foton apo videon.

Ideale per cdo lloji telefoni sepse eshte projektuar per pjesen me te madhe te tyre.

Kjo mbajtese mund te rrotullohet deri ne 360 grade duke ju dhene mundesine e levizshmerise se saj.

Me ne fund do te realizoni cdo gje vete pa u lodhur per realizimin e fotove e videove pasi kjo mbajtese do t’i jap fund gjithe problematikes tuaj.

SPECIFIKATRing LED lighting video photography produkt online iBuy.al

 • Mbajtese celulari me driten LED
 • Furnizimi me energji elektrike: USB 5V
 • Fuqia e drites: 12W
 • Siguri dhe qendrueshmeri ne mbajtjen e celularit
 • Levizshmeri prej 360 grade
 • Sherben si drite ndricimi
 • Materiali: Gome dhe plastike
 • Mund te kryeni foto apo video te ndryshme
 • Mund ta merrni me vete kudo qe shkoni
 • E pershtatshme me cdo lloji telefoni

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: F-539B Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat