,

Lekundese per femije me mbajtese sigurie

Te ndryshme

2,390L

LEKUNDESE PER FEMIJE ME MBAJTESE SIGURIE

Lekundese per argetimin e femijeve tuaj me mbajtese sigurie gjate perdorimit.

Litaret e saj jane te rregullueshem per t’ju pershtatur ambientit ku deshironi ta vendosni.

Mbrojtesja e perparme dhe pjesa mbeshtetese e pasme e larte do te garantojne sigurine e femijes gjate luajtjes ne kete lekundese.

E pershtatshme per femije nga 1 deri ne 3 vjec dhe peshe mbajtese deri ne 18 kg.

E rehatshme dhe e sigurt ne perdorim, lekundesja eshte ideale si dhurate per vogelushet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

SKU: 998876543530747 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E kuqe, e verdhe

LLoji

loder per femije

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat