,

Lenovo K910 BL216 Battery – New High Quality Online


1,090L

Lenovo K910- Battery

Lenovo K910 BL216 Battery – New High Quality Online

  • Versioni me i mire per te zevendesuar baterine tuaj te demtuar ose vjeteruar.
  •  Garanton kohezgjatje bisedash telefonike dhe perdorim te gjere te telefonit
  • Dizenjuar per: Lenovo K910
  • Mikrocipi i integruar  parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
  • Testuar dhe vleresuar per performance te shkelqyer
  • E sigurt nga qarku i shkurter dhe luhatjet e tensionit
  • Lloji i baterise: Lithium Jon
  • Kapaciteti: 3050mAh
  • Tensioni: 3.8 V
  • Cilesi PREMIUM
SKU: bateri-lenovo-k910 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat