Lenovo Tab M7 Tablet 16/32 GB ne shitje online

Lenovo

15,900L17,900L

LENOVO TAB M7 TABLET

Lenovo Tab M7 tablet vjen me nje ekran 7 inch 1024×600 IPS. Me sistemin me te fundit te sistemit operativ Android Pie, ky tablet ju mundeson qasje ne te gjitha aplikacionet tuaja te preferuara ne Google Play.

Ky tablet Android ne versionin 9.0 suporton rrjetet me shpejtesi te larte GSM/HSPA/LTE. Ka nje kamer selfie 2MP dhe nje tjeter 2MP te pasme.

Dhe me trupin e tij te holle metalik, Tab M7 eshte me elegant dhe praktik se tabletet e zakonshem.


Nje game e gjere produktesh online ne Buy.al

SKU: h-4589911 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
brands

Lenovo

color

Black & Gray

Memorja

16GB, 32GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat