,

Lente per Smartphone dhe Tablet 3 PCS – Shitje Online


SET LENTESH PER SMARTPHONE DHE TABLET

SPECIFIKA

Seti permban 3 lente:

1.Micro

2.Macro

3.Fish Eye

Shkrepni fotot perfekte te ndertesave, njerezve dhe natyres

990L

Lente per Smartphone dhe Tablet 3 PCS – Shitje Online

Lente per Smartphone dhe Tablet 3 PCS – Shitje Online

  • Seti permban tre lloj lentesh: Micro, Macro dhe Fish Eye te projektuara per kameren e tabletit ose smartphone-it
  • Ideale per te apasionuarit e fotografise
  • Kapni vizione te qarta, paster dhe bukur
  • Te projektuara per te gjithe llojet e smartphone-ve
  • Te lehta dhe praktike, i merrni kudo me vete dhe realizoni foto mahnitese
  • Realizojne foto unike te personave, ndertesave dhe peizazheve

 

SKU: M-lente per smartphone dhe tablet-3 PCS Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Lente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat