Leter murale 3D me ngjitje per ambjentet tuaja


  • Leter murale ne formen e tulles
  • Mund ta ngjisni shpejt dhe ta pastroni lehte
  • Dimensionet : 77x70cm
  • Siguron mbrojtjen e mureve nga lageshtira
  • Mund te arredoni ambjentin tuaj

490L

LETRA MURALE 3D

Me kete leter mural ju keni mundesine te dekoroni vendet qe deshironi duke e transformuar pamjen e tij. Ambjenti juaj do duket sikur keni vendosur tulla te verteta. Mbulon nje siperfare rreth 70x77cm.

LETER MURALE KUNDER LAGESHTIRES

Kjo leter murale eshte zgjidhje shume e mire per ti mbrojtur muret nga lageshtia e nuk lejon qe te dal ne siperfaqen e murit. Mund ta vendosni shume shpejt edhe ta pastroni lehtesisht me nje cope letre te thate ose gjysem te lagur.

Mund ta vendosni ne cfardo lloji ambjenti qe deshironi edhe mund t’i jepni formen qe ju pelqen juve.Me nje material PVC teper cilesore, shkume e gomuar e cila ngjitet ne mur, ne xham, ne siperfaqe te cilat jane te lemuara.

SPECIFIKAT Lete murale 3D me ngjitje bli online iBuy.al

  • Leter murale 3D per ta ngjitur ne mur
  • Praktike dhe ngjitet lehtesisht
  • Pastrohet fare lehte
  • Mund ta prisni me gershere sipas permasave qe ju pershtaten
  • Perdoreni ne cdo ambjent qe deshironi

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Leter murale

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat