Leva e frenave Xiaomi M365 – Brake handle

Te ndryshme

Kjo doreze frenimi ka tension dhe ekuiliber te forte per te ofruar performance te mire ne skuter.

1,500L

LEVA E FRENAVE XIAOMI M365

Leva e frenave Xiaomi M365 Pro e qendrueshme dhe e sigurt gjate perdorimit.

Perdorimi i shpeshte i leves se frenave te skuterit tuaj elektrik con ne konsumim, gje qe e ben te nevojshme zevendesimin e tij per te garantuar sigurine.

Frena ngadalesohet ose ndalon ne moment per te qene gjithnje te sigurt gjate udhetimit.

Ekskluzivisht e pershtatshme per skuteret Xiaomi M365, M365 Pro, Essential, 1S dhe Pro 2 dhe eshte shume e lehte per t’u instaluar duke bashkuar vidhat dhe kabllon.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-98769898 Kategori:
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Frena

brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat