Ferrote per skuter elektrik M365 – Brake disc pads

Te ndryshme

1,000L

FERROTE PER SKUTER ELEKTRIK M365

Ferrote per skuter gjysme metalike dhe rreshire, siguron performance te mire rezistente ndaj nxehtesise, siguron force te mire ferkimi, mbron ne menyre efektive diskun e frenave.

Performance e shkelqyer e fuqise se frenimit ne kushte te lageshta ose te thata, me frenim te qete pa zhurma dhe te sigurt.

Mund te perballoje nxehtesine dhe ferkimin ne shkalle te larte, duke shperndare me mire nxehtesine qe kombinon avantazhet e dy materialeve dhe eshte më rezistent ndaj konsumit sesa sistemet konvencionale te fibrave.

Karakteristika:

E perputhshme me Xiaomi Mijia M365
Bere nga metali premium dhe i qendrueshem
Shperndarje e mire e nxehtesise dhe rezistence ndaj nxehtesise


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-9876990 Kategori:
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Ferrota

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat