, ,

Skuter per femije me printim disney – scooter for kids

Te ndryshme

  • Skuter per femije mbi 3 vjec
  • Skuter me printe te personazheve te disey
  • Teper e lehte dhe praktike
  • Me sistem frenimi per siguri dhe qendrueshmeri
  • Me 3 rrota per nje ekuiliber perfekt

 

4,890L

SKUTER PER FEMIJE ME PRINTIM

Skuter per femije me printe te ndryshme te personazheve te disney i pershtatshem per femije mbi 3 vjec.

Ky skuter eshte ideal per djem dhe vajza. I pershtatshem per femijen tuaj pasi dizajni eshte i ndryshem per te permbushur te gjitha preferencat e femijeve.

Ky scooter ka tre rrota te qendrueshme dhe nje sistem frenimi ne rroten e pasme per te evituar ne kete menyre cdo incident dhe demtim. Femija juaj do te jete gjithnje i sigurte gjate lojrave te perditshme.

SKUTER PER FEMIJE ME PRINTE DISNEY

Nese jeni duke kerkuar per nje dhurate unike per vegjelit tuaj , zgjidhja eshte ky skuter argetues dhe nje mundesi shume e mire qe femija juaj te kaloje kohe ne natyre.

I pershtatshem per tu perdorur kudo : ne park , ne shesh pushimin e lagjes tuaj , ne oborrin e shtepise dhe kudo tjeter ne natyre. Ndryshe nga Skuteri elektrik ky Skuter eshte me i thjeshte dhe me i lire.

Scooteri vjen me nje gjatesi te pershtatshme per femijet mbi tre vjec , ofron siguri dhe stabilitet.

Vjen me dorezat prej gome te cilat nuk demtojne ose irritojne duart.

SKUTER ME PRINTIM DISNEY

  • Ka peshe te lehte dhe transportohet teper thjesht.
  • Mund ta vendosni edhe ne makinen tuaj pasi nuk ze shume vend.
  • Ka kater dizajne te ndryshme dhe shume mundesi zgjedhjeje si :
    barbie , spiderman , grand pix dhe makina qe flet.

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

Pesha4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blue, Green, Pink, Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat