Skuter per djem dhe vajza

Te ndryshme

Skuter per djem dhe vajza

Me dizajn unik

Pershtatet per femije +3 vjec

E pajisur me drita Led

Teper praktike dhe argetuese

4,290L

SKUTER PER DJEM DHE VAJZA

Skuter i vogel manual i pershtatshem per djem dhe vajza me moshe mbi tre vjec gjithashtu edhe per adoleshent.

Zgjidhja perfekte per te bere femijet tuaj te lumtur.

Ata mund te kalojne kohe ne natyre dhe ne kete menyre te mund te rriten te shendetshem.Skuter per djem dhe vajza

I krijuar nga materiali ABS ofron siguri , eshte shume i qendrueshem dhe i lehte ne te njejten kohe.

Perdoret kudo , eshte lehtesisht i transportueshem dhe mund ta merrni kudo me vete.

Rrotat jane te pajisura me drita LED te cilat mund te ndricojne rrugen ne erresire ose thjesht per te bere udhetimin me argetues.

Timoni i skuterit eshte i dizenjuar ne menyre unike , teper pratik mund te perkulet lehtesisht.

Dorezat jane te bera nga materiali i gomes te cilat ofrojne rehati dhe siguri.

Skuter teper argetues , praktik , me nje dizajn shume terheqes per te vegjlit tuaj.

Specifika

 • Modeli : Skuter Midi Bam
 • Mosha : Mbi 3 vjec
 • Pesha maksimale : 40 g
 • Materiali : Plastik dhe gome
 • Numri i rrotave : 3 rrota
 • Diametri i rrotave te perparme : 110 mm dhe trashesia : 2,5 cm
 • Diametri i rrotes se pasme : 80 mm dhe trashesia : 2,5 cm
 • Frena e pasme me nje gjeresi : 3 cm
 • Rregullimi i lartesise se timonit me 4 faza : 58/63/68/72cm

  Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Skuter-per-djem-dhe-vajza Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat