Gome skuteri e perparme Ninebot Max G30-X Kickscooter

Te ndryshme

4,000L

GOME SKUTERI E PERPARME

Gome skuteri e perparme 10 inch e pershtatshme per Ninebot MAx G30 X skuter.

Bere nga materiali me cilesi te larte, te qendrueshme dhe praktike per t’u perdorur.

E pershtatshme per zevendesimin e gomes se vjeter te skuterit tuaj per me teper siguri gjate udhetimeve.

Specifika:

Materiali: Aliazh alumini + gome

Ngjyra: E zeze

Madhësia: Rreth 250*110 mm

Pesha: rreth 1850 g

Ngarkesa maksimale: 100 kg


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-98769894 Kategori:
Pesha0.8 g/kg
LLoji

Rrote

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat