Gome me thumba per skuter elektrik 10 inch

Te ndryshme

3,000L

GOME ME THUMBA PER SKUTER ELEKTRIK

Gome e forte me thumba e pershtatshme per skuter elektrik per te ndaluar rreshqitjen.

Bere nga gome me cilesi te larte, rezistente ndaj konsumit dhe rezistent ndaj temperaturave te larta.

Dizajni special i mundeson skuterit te thithe ne menyre efektive goditjen dhe presionin.

Siperfaqja e rrotave ka thumba metalik kunder rreshkitjes, te sigurta per sezonin e dimrit , bores shiut dhe ngrica.

Karakteristika:

  • Materiali: gome
  • Diametri i brendshem: 145 mm / 5.7 in
  • Diametri i jashtem: 215 mm / 8.5 inç 5
  • Pesha: 450 g

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-98769896 Kategori:
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Rrote

brands

Te ndryshme

color

Transparente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat