Skuter per vajza

Te ndryshme

Skuter per vajza

Mosha : +3 vjec

Paloset lehtesisht

Teper i qendrueshem dhe i sigurt

4,990L

SKUTER PER VAJZA

Skuter per femije me nje dizajn unik dhe ngyra teper terheqese per vajzat e vogla.

Teper praktik , mund te perdoret fare thjeshte pasi montohet dhe cmontohet lehtesisht dhe ju mund ta vendosni ku te deshironi pasi ju kursen shume hapsiren.Skuter per vajza

I pershtatshem per tu perdorur kudo ne natyre : ne park , ne qendra sporti , ne sheshe ose fusha lojrash.

Mund ta merrni me vete ne udhetime dhe tashme nuk keni perse te shqetesoheni per argetimin e femijes tuaj.

Timoni i skuterit eshte me gjatesi te rrugullueshme ne baze te gjatesise se femijes tuaj.

Dorezat jane prej materiali te gomuar , te rehatshme dhe nuk krijojn irritime ose shqetesime gjate perdorimit.

Skuter i bere nga material cilesor , i qendrueshem dhe ofron siguri.

I pajisur me sistem frenimi ne rrotat prapa.

Ideale per femije mbi 3 vjec.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

SKU: Skuter-per-vajza Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat