,

Biciklete me 7 shpjetesi 22 inch ne shitje online

XSTYLE

Bicikleta me 7 shpejtesi te ndryshe per cdo terren eshte shume komode dhe ka jetegjatesi ne perdorim fale materialit metalik te forte dhe rezistente.

22,500L

BICIKLETE ME 7 SHPEJTESI 22 INCH NE SHITJE ONLINE

Biciklete me 7 shpjetesi te ndryshme dhe me nje madhesi 20 inch ka nje performance te shkelqyer ne perdorim.

Materiali i saj matalik eshte i forte dhe rezistente.

Gjithashtu, kjo biciklete eshte komode dhe e rehateshme, me nje ulese qe eshte e kontrollueshme sipas gjatesise.

Ky produkte ofron jetegjatesi ne perdorim dhe siguri te larte.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Q-6213101 Kategori: ,
Pesha4.5 g/kg
brands

XSTYLE

color

Black & Green

LLoji

Biciklete

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat