,

Raketa ping pongu

Te ndryshme

Set raketa dhe 3 topa ping pongu

Te pershtatshme per te gjithe

Teper praktike dhe te lehta

Pajisur me canten e vete plastike

 

990L

RAKETA PING PONGU

Set raketa sebashku me tre topa te cilet vijne ne ngjyra te ndryshme , i pershtatshem per lojra ping pongu.

Tashme ju mund te luani ping pong ku te deshironi : ne shtepi , ne oborr , ne park ose edhe ne plazh.

Te pershtatshme per tu perdorur nga te gjitha grupmoshat gjithashtu nje zgjidhje shume e mire dhe argetuese sidomos per femijet tuaj.

Vijne me nje dizajn teper praktik  , gje qe e ben lojen me te lehte dhe te kontrollueshme nga ju.

Doreza vjen me nje dizajn te tille e cila eshte me e ngushte ne pjesen e siperme dhe me e gjere ne pjesen e poshtme ne kete menyre ofron fleksibilitet te mjaftueshem gjate lojes.

Seti eshte ideal per te gjithe ata qe jane te apasionuar pas lojes se ping pongut pavarsisht nese jeni lojtar fillestar apo profesionist , ose edhe per te gjithe ata qe duan te kalojne kohe argetuese me familjen ose me miqte.

Mund ti merni lehtesisht me vete ne canten tuaj sportive pa u shqetesuar per demtimin e tyre pasi ato vijne me canten e tyre plastike e cila i mban ato te mbrojtura dhe evitoni humbjen e tyre.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Raketa-ping-pongu Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat