Kronometer sportiv dore

Te ndryshme

Kronometer sportiv

Matni kohen e stervitjes

Punon me bateri

Permasa :6 x 8 x 2.3cm

990L

KRONOMETER SPORTIV DORE

Kronometer sportiv dore i cili eshte nje pajisje ideale per matjen e kohes per atletet , trajneret e sporteve te ndryshme etj.

I pershtatshem per tu perdorur nga te gjithe gjate kohes se vrapit per te matur hapat por mund te perdoret gjithashtu nga trajneret e lojrave sportive ose trajneret e ekipeve per femije , madje edhe nga profesoret e sporteve ne shkolla.

Teper e lehte dhe praktike , nuk ju pengon aspak gjate perdorimit pasi vjen edhe me nje rrip per ta bere me te lehte procesin e vrapit.

Kontrolloni kohen , shikoni oren dhe daten por mund te vendosni edhe alarm nese ju nevojitet.Kronometer digital dore

Perdoret fare lehtesisht dhe funksionon me bateri te integruar AG13.

Punon me bateri 24 ore pa nderprerje.

Ideale per ta perdorur kudo dhe ne cdo kohe pavaresisht kushteve atmosferike pasi eshte e papershkueshme nga uji.

Mund ta merrni kudo me vete pasi eshte e vogel , kompatibel dhe nuk ze aspak vend , e mbani ne canten tuaj sportive ose edhe ne xhep per ta patur aty sa here qe tju nevojitet.

Nje zgjidhje shume e mire per te kontrolluar regjimin tuaj per rezultatet qe gjithmon keni deshiruar per trupin dhe shendetin tuaj.

Permasa: 6 x 8 x 2.3cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Kronometer-sportiv-dore Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat