,

Litar kercimi – Fitness Jump Rope

Te ndryshme

490L

LITAR KERCIMI – FITNESS JUMP ROPE

Litari ideal me dizajn ergonomik të dorezave mbajtese, të mbuluar me shkumë memory EVA 6 inç, e cila është e rehatshme për tu perdorur gjate dhe nuk bie lehtë.

I gjatë 9 metra, gjatësia e litarit  mund të rregullohet shpejt në përputhje me lartësinë tuaj, shumë e përshtatshme për të rriturit dhe fëmijët.

Litari i kërcimit sportiv  përmirëson tensionin muskulor të pjesëve të ndryshme të të gjithë trupit.

Vazhdoni të kërceni për 10 minuta çdo ditë, gjë që mund të përmirësojë në mënyrë efektive funksionet dhe rezistencën tuaj kardiopulmonare, gjithashtu ju ndihmon të humbni peshë.

Këto litarë kercimi përdoren për fitnes, kërcime tërthore, të dyfishta, shumë të përshtatshme për ambiente të brendshme dhe të jashtme, parqe, palestra, sheshe etj.

 

SKU: Litar Fitnessi per stervitje Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat