,

Llastik per te bere stervitje edhe ushtrime te ndryshme


 • I pershtatshem per fitness ose per kushte shtepie
 • Mund ta shoqeroni me ushtrime te ndryshme
 • Praktik dhe portativ njekohesisht
 • Ndihmon ne formimin e trupit te njeriut
 • Teper elastik

1,200L

LLASTIK PER STERVITJE

Llastik per stervitje ku mund te beni ushtrime te ndryshme pa qene e domosdoshme te shkoni neper palestra e te harxhoni shume kohe e shpenzime te teperta. Nese keni ushtrime qe i beni zakonisht ne shtepi per te ndryshuar pak mund ti shtoni edhe pjesen e llastikut.

LLASTIK PER TE BERE USHTRIME TE NDRYSHME

Ky llastik nuk ze asnje hapesire ne shtepi ose ne valixhen tuaj nese e merrni me vete kur doni te shkoni te beni pushimet tuaja. Mjafton qe cdo mengjes mund te beni rreth 20 minuta ushtrime me kete llastik ne menyre qe te jeni energjike gjate gjithe dites.

Nuk keni nevoje qe te keni dike afer qe t’ju ndhmojne per te bere ushtrime me kete llastik ju mund t’i beni vete ku do qe deshironi ne palester, ne shtepi, ne park etj.

Me nje material te forte Latex i cili perdoret per tu stervitur ne cfardo lloji ambjentesh qe te deshironi.

SPECIFIKAT

 • Material Latex
 •  Me nje dizajn portativ
 • Mund ta merrni me vete kudo
 • Per nje stervitje efektive
 • Mund ta kombinoni me pajisje te tjera
 • Teper i thjeshte ne perdorim
 • Shume efektive per te krijuar muskuj

BLI ONLINE NE iBuy.al DHE PAGUAJ NE DOREZIM.

SKU: ECC-20620-019 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Llastik

color

Black, Red, Yellow

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat