,

Treadmills Fitness – Steper Multifunksional

Te ndryshme

7,900L

TREADMILLS FITNESS – STEPER MULTIFUNKSIONAL

Kjo pajisje per stervitje  është bërë me çelik të fortë, rezistent dhe të qëndrueshëm.

Ajo përmban një monitor elektronik që ndjek numrin e hapave tuaj të përgjithshëm, kohën, kaloritë.

Me një hapesire te pershtatshme, pajisja mundeson   gjithashtu një larmi ushtrimesh, perfekt për stërvitje në shtëpi.

Karakteristikat:

Stepper shumëfunksional per një larmi  ushtrimesh, lëvizje rutine, tërheqje litari, shtytje, lëvizje barku, sport me hapa të shpejtë etj.

Veprimi i kthesës lëviz lart e poshtë për të ndihmuar ne tonifikimin e vitheve, kofshëve, ijeve.

Monitori elektronik ndjek numërimin, kohën, kaloritë e djegura.

Ndërtim i fortë çeliku për qëndrueshmëri efikastitet ne kryerjen e ushtrimeve.

Pesha maksimale e epërdoruesit: 200 kg (440 bs).

Pllakat e këmbëve me rezistencë të madhe ndaj rrëshqitjes ofrojnë siguri të shtuar gjatë stërvitjes.

Vjen me dy breza tubi rezistence për me teper trajnim.multifunctional stepper online at ibuy al

Ndihmon për të patur stërvitje efektive në zyrë ose në shtëpi.

E përsosur për personat që kalojnë periudha të gjata kohore në tavolinë dhe nënat e zëna që nuk kane kohen e mjaftueshme për të shkuar në palestër.

Pajisja multifunksionale eshte gjithashtu një kursimtar i shkëlqyer per shpenzimet e teperta ne palestra apo qendra sportive.

Makinë inovative Mini Stepper me shumë funksione, te gjitha ne nje pajisje te vetme.

Kompakt dhe i lehtë për tu ruajtur: Me madhësi të vogël 6,5 x 13,7 x 12,5 inç dhe peshë të lehtë 15,4 lb, mund ta vendosni lehtësisht poshtë tavolinës së zyrës ndërsa rrini ulur në karrige.

Në shtëpi, mund ta vendosni ne dollap fale permasave te tij shume kompakte dhe me pas ta nxirrni sa here te deshironi te ushtroheni.

Specifikimet:

Materiali: Çelik

Përmasa: 35 x 40 x 31cm / 13,8 x 15,7 x 12,2 inch

Pesha: 7 kg / 15,4 lb

Kapaciteti i peshës: Maks. 200 kg / 440 lb


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Treadmills Fitness - Steper Multifunksional Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat