Paisje per stervitjen e muskujve te trupit | Multifunksionale


  • Permasat e paisjes jane 105 x 42 x 23cm.
  • Kapaciteti i peshes qe mund te mbaje eshte 150kg.
  • Material prej celiku dhe gome shume te qendrueshme.
  • Perdoret per ushtrimet qe mund te realzohen ne shtepi.
  • Paisje qe perdoret per aktivitetin e te gjithe muskujve te trupit.

1,990L

TOTAL UPPER BODY WORKOUT BAR PER MUSKUJT

Stërvitja e trupit tuaj me Total Upper Body Workout Bar eshte super efektive dhe e shendetshme, pasi e tonifikon trupin ne menyre perfekte.

Eshte ideaur per te gjihta moshat edhe mund te perdoret nga burrat edhe grate.

Produktin mund ta fiksohni ne nje vend te caktuar pa u shqetesuar nese do ta demtoje ate. Zakonisht preferohet ne mur ose ne dyer.

Paisja perdoret per muskujt e kraheve, gjoksit, shpines, kembeve etj.

Ajo perbehet nga material i celikut edhe me doreza prej gome te cilat nuk e lejojne rreshqitjen e duarve.

Pesha qe mund te mbaje kjo paisje eshte deri ne 300lbs.

Shton tonifikimn e trupit, e bene ate me elakstik, rregullon arkullimin e gjakut edhe redukton stresin.

SPECIFIKIMETtotal upper body workout bar vegel fitness bli online iBuy al

Permasat e paisjes 105x42x23cm.

Kapaciteti i peshes qe mund mbajtë: 150kg

Material : Celiku dhe gome.

Instalohet lehte.

I pershtatshem per perdorimin ne shtepi.

Vendos ne aktivitet te gjithe muskujt e trupit.

Mund ta instaloni ne mur, dere, etj edhe nuk i demton ato.

Mund ta vendosni ne tre pozicione per te kryer nje larmishmeri ushtrimesh.

Bli Online ne iBuy.al | Perfito cilesine me te mire

SKU: K-200720-078 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

paisje per stervitje

color

Black & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat