Skuter elektrik per femije

Te ndryshme

Skuter elektrik 2 ne 1

Shnderrohet ne biciklete

I pershtatshem per femije +3vjec

Vjen ne 2 ngjyra

Teper praktik

7,500L

SKUTER ELEKTRIK PER FEMIJE

Skuteri eshte nje mundesi shume e mire per femijet per te kaluar kohen jashte dhe jo perpara kompjuterit.

Nese deshironi qe femija juaj te jete gjithmon ne kontakt me natyren , te rritet i shendetshem dhe larg teknologjise , zgjidhja eshte ky skuter elektrik.

Ky skuter mund te shnderrohet lehtesisht ne biciklet.

Ne pjesen poshte te skuterit ndodhet nje hapsire per vendosjen e pedaleve , ato mund te instalohen ne momentet kur femija deshironi te perdori skuterin si nje biciklet.

Nuk nevojitet te shpenzoni shume pasi me skuterin e ri ju mund ti keni edhe nje skuter edhe nje biciklet per te vegjelit tuaj ne nje pajisje te vetme.

Ideale per tu perdorur kudo ne ambient te hapur , ne oborrin e shtepise , ne park , kudo ne natyre.

I pershtatshem per te gjithe femijet me moshen mbi 3 vjec.

Karakteristika

 • Scooter per femije
 • Vjen ne 2 ngjyra : te kuqe dhe te verdhe
 • Me nje dizajn elegant dhe praktik , teper terheqes per femijet
 • Skuteri vjen me opsionin e ndricimit dhe muzikes
 • Mundeson 2 bateri AA 1.5V
 • Permasat : 74 cm – 22 cm – 57 cm
 • Lartesia e timonit : 57cm – 74 cm
 • Madhesia e rrotave : rrotat perpara : diametri – 190 mm/ gjeresia-40 mm . Rrotat prapa: diametri – 108 cm / gjeresia – 20 mm
 • Pesha : 40 kg.
 • Mosha : + 3 vjec

  Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Skuter-elektrik-per-femije Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat