Rrote zevendesuese per scooter M365 Pro

Te ndryshme

5,590L

RROTE ZEVENDESUESE PER SCOOTER

Rrote zevendesuese per  scooter e qendrueshme dhe e forte, zevendesuese ideale per gomen e vjeter te skuterit elektrik Xiaomi M635 pro.

E bere prej materiali gome te paster, miqesore me mjedisin dhe jo toksike.

Specifikime:

  • Materiali: gome + aliazh alumini
  • Ngjyra: E zezë
  • Fuqia e motorit: 250 W
  • Madhësia e paketimit: 24 * 24 * 13 cm
  • Pesha rreth 2 kg

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-98769895 Kategori:
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Rrote

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat