Cante rezistente per skuter elektrik Xiaomi M365 Pro

Te ndryshme

1,690L

CANTE REZISTENTE PER SKUTER ELEKTRIK

Cante rezistente per skuter elektrik apo edhe per bicikleta manuale.

Me pelhure te trashe mbrojtese redukton depertimin e ujit te shiut.

Dizajni reflektues ne pjesen e perparme vepron si nje paralajmerim sigurie gjate nates dhe permireson sigurine e udhetimit naten.

Karakteristika:

  • Materiali: PU + EVA
  • Ngjyra: E zeze
  • Madhësia: 250x120x105mm perafersisht
  • Pesha 300gr perafersisht
  • I përshtatshëm për: M365, M365 PRO dhe skuterë të tjerë elektrikë me tub me diametër 20-45 mm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-98769899 Kategori:
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat