,

Biciklete XStyle me madhesi 18 inch- ne shitje online


Bicikleta me madhesi 17 inch eshte teper komode edhe ne terrene te veshtira. e bere menje material ergonimik e bene kete biciklete me te forte dhe  te qendrueshme.

16,000L

BICIKLETE XSTYLE ME MADHESI 18 INCH NE SHITJE ONLINE

Biciklete XStyle eshte me madhesi 18 inch dhe teper e lehte ne perdorim.  Rrotat e saj jane teper te trasha per ti rezistuar cdo goditjeje.

Ka nje material ergonomik, qe e bene bicikleten te qendrueshme dhe te forte.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: Q-6213103 Kategori: ,
Pesha3.5 g/kg
LLoji

Biciklete

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat