, ,

Leve per lojera – Wireless Controller S9

Te ndryshme

1,900L

LEVE PER LOJERA – WIRELESS CONTROLLER S9

Gamepad i ri ipermiresuar, i krijuar posaçërisht për lojëra si: PUBG, Rules of survival, Fornited etj.

Dizajn ergonomik, i lehtë për tu kapur.

Madhësia e butonit është e moderuar, nuk do të bllokojë pamjen. Përdorimi i modelit të këmbëzës, ju sjell një përvojë më realiste të lojrave.

Lidhja Bluetooth 4.0, transmetimi pa fisha dhe pa vonesë. Nuk ka nevojë të shkarkoni një APP, thjesht lidheni me Bluetooth për të luajtur lojëra celular.

Ndërtuar  kundër rrëshqitjes e bën atë më të qëndrueshëm në telefonin tuaj ndërsa luani, gjë që do t’ju ndihmojë të shijoni një përvojë më të mirë loje.

Vjen me një kllapë të shtrirë, të përshtatshme për të vendosur smartphone-in tuaj.

Bateri e rikarikueshme e integruar, jetëgjatësi e gjatë e baterisë. 

Në përputhje me celularët, tabletët, kompjuterët PC, televizorët inteligjentë etj.

Karakteristika

Emri i artikullit: Gamepad wireless

Materiali: ABS

Rryma e punës: 3.7V

Tensioni i karikimit: DC 5V

Rryma e karikimit: 500mAh

Kapaciteti i baterisë: 400mAh (përfshirë)

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al! 

 

 

 

SKU: Leve per lojera - Wireless Controller S9 Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat