, , ,

Cante sportive – Per produktet ushqimore


990L

CANTE SPORTIVE – PER PRODUKTET USHQIMORE

Nje cante e palosshme, e papërshkueshme nga uji  dhe e perbere me material ekologjik.

Kjo shportë është zgjidhja perfekte për blerjen e produkteve ushqimore, tregun e fermerëve, piknik apo dhe  për pushime.

Vendosni pajisjet e kopshtit, organizoni lodrat e femijeve  apo dhe rrobat qe nuk ju duhen me.

E bërë nga Oxfordfabric, çanta jonë është e lehtë, por e qëndrueshme, mund të mbajë deri në 30.

Zgjerohet dhe mbyllet lehtesisht, si nje cante portative. Pastrohet shume lehte me lecke apo sfungjer te lagur.

Ka rripa shume te forte te cilet ju mundesojne transport te sigurte te peshave qe do vendosni.

Specifikim:

Material prej poliestre

Madhësia: 46 * 28 * 28cm

Pesha: 650g

E pajisur me dy rripa te forte

Hapet dhe paloset lehte.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: cante-sportive Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat