Camp Shower | Cante me uje per kamping 40 L


  • Me kapacitet mbajtes 40 litra.
  • Permasat e qeses se dushit 40cmx40cmx28cm.
  • Mund te varet.
  • Paloset edhe perdoret shume here.
  • Arrin te rezistoje deri ne temperaturen 50 grade.

1,490L

CANTE ME UJE PER KAMPING 40 L

Canta e ujit 40 L eshte e perbere me 10 gallone qe eshte shume e pershtatshme per t’u perdorur per nje kohe te gjate.

Ajo siguron nje izolim perfekte te ujit dhe nuk e lejon rrjdhjen e tij.

Kjo cante perbehet nga materili i gomes edhe eshte shume rezistente ndaj temperaturave te larta.

Eshte shume e lehte gjate transportit.

Ne momentin qe deshironi te merrni uje prej saj mundeni ta varni diku.

SPECIFIKATcante uje kamping dush 40 bli online iBuy al

Me kapacitet mbajtes 40 litra.

Permasat e qeses se dushit 40cmx40cmx28cm.

Ngroh ujin shume shpejt edhe me rrezet e diellit.

Ideaur per t’u marre me vete ne natyre.

Mund te varet.

Paloset edhe perdoret shume here.

E izolon mjaft mire ujin ne te.

Arrin te rezistoje deri ne temperaturen 50 grade.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire.

SKU: K-200720-051 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
color

Black

LLoji

qese per dush ne kamping

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat