Cante dushi per ne kamping | Canta me uje per udhetime 20 L


Canta eshte e palosshme.

Ideale per udhetimet ne natyre.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Me kapacitet deri ne 20 L.

Ka  doreze praktike per t’u varur ose ta mbani ne dore.

Material plastike shume i qendrueshem.

1,000L

CANTE ME UJE PER DUSH NE KAMPING 

Ne udhetimet jashte ne natyre eshte shume eveshtire te jesh komod persa i perket pastertise apo te kesh lidhje me energjine elektrike. Per te eliminuar kete shqetesim ose per ta zbutur disi ne ju japim mundesine qe edhe ne kampe ju te keni komoditetin sikur te ishit ne shtepine tuaj.

QESE PLASTIKE PER TE BERE DUSH 20 L

Qesja plastike me uje e ideaur per te funksionuar si dush kur ju jeni ne kamp eshte e perbere me 5 gallon dhe mbart nje kapacitet prej 20 litrash uje.

Ajo eshte ideuar ne ate menyre qe ta izoloje ne menyre absolute ujin duke mos e lejuar te rrjedhe.

Eshte shume rezistente ndaj rrezeve te forta te dielllit duke i shfrytezuar ato qe te ngrohe ujin e gjendur ne te.

Ajo ka një dorezë qe bene te mundur varjen e cantes diku per ta perdorur me lehte ose per ta transportuar lirisht.

SPECIFIKATcamping shower mesh uje bli online iBuy al

Canta eshte e palosshme.

Me dizajn kompakt qe nuk ze aspak hapesirë kudo qe e vendosni.

Ideale per udhetimet ne natyre.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Me kapacitet deri ne 20 L.

Ka  doreze praktike per t’u varur ose ta mbani ne dore.

Material plastike shume i qendrueshem.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguj ne dorezim.

SKU: K-200720-052 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

qese per dush ne kamping

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat